2020 Women´s EHF EURO
EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019

Házená v TV

03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
3.7.2013 otevřeno: 916 x

Informace k prodeji vstupenek na zimní šampionáty

V pondělí odstartoval volný prodej vstupenek na EURO 2014. ČSH však bude mít možnost mimo tento prodej využít rezervace z kvóty pro účastnické federace!

 

Na oba šampionáty, tedy prosincové MS 2013 házenkářek v Srbsku a lednové EURO 2014 házenkářů v Dánsku, by měl podle našich informací opět platit tradiční model, kdy účastnické federace mají do určitého data možnost objednat vstupenky z kvóty, která činí podle reglementů 10 % kapacity haly. ČSH v současné chvíli stále čeká na upřesňující informace ze strany pořadatelů šampionátů a způsob objednávání vstupenek z výše zmíněné kvóty bude české veřejnosti představen, jakmile to bude možné.

 Čeští fandové podporují národní týmy i na vrcholných akcích, jak tomu bylo i v případě mužského EURO 2012 v Srbsku.
Foto: A. Wipf.

 

 

Rezervace vstupenek z kvót pro národní federace by měla být podle předběžných zpráv možná přibližně do poloviny září letošního roku. V tuto chvíli není jisté, zda taková forma předprodeje bude nějakým způsobem finančně bonifikována. Čekáme netrpělivě na další informace ze strany pořadatelů a doufáme, že přehledný způsob rezervace vstupenek z naší národní kvóty budeme moci představit do konce měsíce července.