2020 Women´s EHF EURO
EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019

Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
2.1.2014 otevřeno: 2227 x

Haber: „Nechceme tajit žádné trumfy.“

Češi míří na Provident Cup, na kterém chtějí podle trenérů Habera s Hudečkem maximálně otestovat výkonnost před evropským šampionátem. Ten startuje v Dánsku už příští neděli.

 

Dnes v 18.50 hod. odletí z pražského Letiště Václava Havla čeští házenkáři do Maďarska na tradiční turnaj zemí Visegrádské čtyřky – tentokrát hraném v netradičním složení, když Bělorusové nahradili kvalifikací o MS 2015 vytížené Slováky. „Chceme maximálně využít kvalitního složení turnaje, ozkoušet své možnosti a dát soupeřům pocítit naší sílu. Rozhodně necestujeme do Maďarska s cílem některé naše trumfy skrývat, takto už moderní sport nefunguje,“ poznamenal dnes Vladimír Haber.

 

 
Trenérská dvojice H+H na dnešním setkání s novináři v NH Hotelu Praha.

 


Před odletem se v NH Hotelu Praha česká výprava setkala se zástupci médií, které pochopitelně zajímala i plánovaná sestava na EURO 2014. „Sestava, v které odehrajeme Provident Cup, by měla být de facto sestavou pro EURO 2014. Otazníky jsme měli především nad startem Jirky Motla a Martina Stržínka, ale i když již mají doléčené zranění, tak ta herní pauza na nich byla znát a i s ohledem na to, že přišli o naši akci na přelomu října a listopadu, která byla pro naši přípravu na šampionát klíčová, ke změnám spíše sahat nebudeme. Stále ale můžeme v příštím týdnu doplnit sestavu o dvě jména a oba hráče tedy pozvat na tréninkový kemp do Prahy. Uvidíme, jak se nám povede v Maďarsku a jak na tom budeme zdravotně,“ doplnil Jaroslav Hudeček. Oficiální sestavu pro EURO 2014 oznámí trenéři v pátek 10. ledna v 15.00 hod. na oficiální tiskové konferenci v NH Hotelu Praha.

 

 

Sestavu českého týmu pro Provident Cup a jeho herní program naleznete ZDE