2020 Women´s EHF EURO
EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019

Házená v TV

20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
5.11.2014 otevřeno: 1152 x

Trenér dorostenců Libor Hrabal: Nasazení hráčů mě zklamalo

Dorostenecký výběr házenkářů absolvoval ve druhé polovině minulého týdne přípravné soustředění v Hranicích. Připravený program hráči splnili, s nasazením svých svěřenců ale trenér Libor Hrabal zcela spokojený nebyl.

 

Házenkáři se sjeli do Hranic, kde se družstvo připravovalo pod vedením zkušeného trenéra extraligového Cementu Hranice Libora Hrabala. S jeho ligovými svěřenci se mladí reprezentanti utkali i v přípravném zápase, poměřili se i s družstvem Kopřivnice. Vedle toho odtrénovali pět tréninkových jednotek. „Zaměřili jsme se na nácvik obranného systému 1:2:3 a nastínili jsme také jednu útočnou kombinaci. I když jsme byli v trochu jiném složení, než na ME v Polsku a i když jsme nacvičovali určité věci téměř poprvé, mám velice smíšené pocity z výkonu a nasazení téměř celého týmu. Především v přípravných zápasech nám chybělo potřebné nasazení, bojovnost a chuť. Nekritizuji chyby, které plynuly z nesehranosti v obraně či v útoku, ale právě tu ochotu a odhodlání dát tomu vše, co se od reprezentanta očekává. To mě zklamalo,“ ohlédl se za přípravou mladých házenkářů trenér Hrabal.

Obě přípravná utkání skončila porážkou reprezentačního týmu. Výsledek však není to, co by trenéra trápilo. „Výkon týmu v přípravných utkáních byl odevzdaný a bez potřebné "šťávy". Proto jsme také oba zápasy prohráli. Spíše než o výsledky mi ale šlo o vyzkoušení věcí, které jsme nacvičovali v trénincích,“ zdůraznil kouč. „To, co jsme naplánovali, jsme obsahově splnili. Bohužel přínos a efektivita nebyla 100%,“ zhodnotil společně strávený čas na soustředění Hrabal.

Před koncem tohoto kalendářního roku družstvo čeká ještě mezinárodní turnaj Sparkassen-Cup v německém Merzigu, který je velmi kvalitně obsazen. Kromě domácích Němců tam dále budou týmu Islandu, Egypta, Dánska, regionální výběr Saarska, Švýcarska a Běloruska. Turnaj proběhne od 27. - 29. 12. 2014.

 

Nominace na soustředění: Stein Adam (TJ Sokol Juliánov), Bičiště David (SSK Talent Plzeň 90), Franc Václav (HK A.S.A Město Lovosice), Březina Filip (HC Dukla Praha), Konárik Michael (HSK Tygři Ústí n. L), Tonar Jakub (SSK Talent Plzeň 90), Šafránek Ondřej (SSK Talent Plzeň 90), Rom Martin (SSK Talent Plzeň 90), Štohanzl Miroslav (TJ Sokol Nové Veselí), Dolejší Jiří (TJ Sokol Nové Veselí), Varmuža Dominik (TJ Sokol Ostrava), Dědeček František (TJ Elektro-Praga Jablonec n. N), Bartůněk Luboš (TJ Sokol Nové Veselí), Klaus Vojtěch (SSK Talent Plzeň 90), Pšenica Bohumil (HC Zubří), Herajte Filip (SSK Talent Plzeň 90).