2020 Women´s EHF EURO
EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019

Házená v TV

20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
8.1.2015 otevřeno: 1016 x

Junioři vyrazili do Polska bojovat o postup na MS. Do bojů nezasáhne zraněný Čurda

Trenér Petr Babák před odjezdem do Polska na konci soustředění v Kopřivnice zúžil sestavu týmu. Do Polska z osmnácti účastníků soustředění neodjel Dominik Čurda a Petr Chalupa.

 

Tým juniorů po třídenní přípravě v Kopřivnici vyrazil ve čtvrtek dopoledne do Polska, kde s týmy Francie, Polska a Makedonie utká o postup na Mistrovství světa. „V přípravě jsme stihli všechno, co jsme si před soustředěním naplánovali. Věřím, že se nám podařilo kvalitně se na soupeře připravit, především jsme se zaměřili na úpravu útočných akcí,“ komentoval průběh přípravy trenér Petr Babák.

 

Soustředění se zúčastnilo osmnáct hráčů, v Polsku však může do kvalifikačních bojů zasáhnout jen šestnáct z nich. Rozhodování trenérům bohužel „usnadnilo“ zranění. „Do Polska s námi neodcestuje Dominik Čurda, na soustředění si zranil nohu. Nepojede ani Petr Chalupa,“ upozornil na změny v sestavě Babák.

 

Do Polska čeští mladíci dorazí přibližně ve čtyři hodiny odpoledne, před večeří ještě stihnou jeden trénink a trénovat ještě budou i v pátek dopoledne. Ve čtyři hodiny odpoledne pak nastoupí k prvnímu kvalifikačnímu utkání turnaje – poměří se s výběrem Makedonie. Stejný program je pak čeká i v sobotu. V neděli zakončí turnaj utkáním proti domácímu Polsku už ve dvě hodiny odpoledne.

 

Více k soupeřům českého týmu a jeho postupovým šancím zde.

 

Program kalifikačního turnaje o postup na MS U21 2015

soupeři datum a čas
Makedonie - Česká republika 9. 1. 2015 v 16.00 hodin
Česká republika - Francie 10. 1. 2015 v 16.00 hodin
Polsko - Česká republika 11. 1. 2015 v 14.00 hodin

 

 

Nominace:


DOUDA Jakub (HC Zubří), FILIP Robert (HC Dukla Praha), FULNEK Patrik (KH Kopřivnice), JENÍČEK Štěpán (HC Dukla Praha), JONÁŠ Josef (HK Lovosice), MELICHAR David (TJ Sokol Nové Veselí), MLOTEK Tomáš (HCB Karviná), MYNÁŘ Dalibor (SKP Frýdek-Místek), VÁCLAV Lukáš (HC Zubří), ZBOŘIL Jakub (HC Empor Rostock (GER)), STRÝC Jakub (SSK Talent Plzeň), BUKOVSKÝ Marek (KH Kopřivnice), POLOZ David (HC Zlín), MUBENZEM Dieudonné (HC Dukla Praha), MILKO Martin (HBC Jičín).