2020 Women´s EHF EURO
EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019

Házená v TV

05. 11. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Cement Hranice - Pepino SKP Frýdek-Místek
12. 11. 2019 20:05 hod. ČT Sport
KH ISMM Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
19.1.2015 otevřeno: 882 x

Videorozhovor: Brankář Štochl se hecoval se spoluhráčem-protihráčem, ale...

Jako vždy působil vyrovnaně a v klidu. Ani prohra 22:36 se Švédskem ve druhém utkání na mistrovství světa v Kataru ho nevykolejila. Brankář Petr Štochl věděl, že nastoupí proti týmu absolutní světové extratřídy.

 

V jeho kádru narazil na dva spoluhráče z německého klubu Füchse Berlín, kteří se však pro nedělní večer proměnili v protihráčem. Jesper Nilesen působí jako typický Seveřan tichým uzavřeným dojmem. To Frederik Petersen... „To je neřízená střela. Ale je s ním zábava,“ vykládá Petr Štochl a popisuje se, co se dělo před vzájemným utkáním: „Začalo to už v Berlíně, kdy jsme se hecovali. On mi pořád říkal, kolik mi nastřílí gólů. Tak jsem se musel bránit a říkal jsem mu, že mu žádný nepustím.“ Podle Štochla šlo o běžné hrátky, které ustaly až těsně před zápasem. „Tam už nic neproběhlo, situace asi byla vážnější,“ říká s nadsázkou Štochl a vykládá dál: „Při nástupu jsme se s ním pozdravil samozřejmě víc, než s ostatními, protože se s známe. Poplácali jsme se, popřáli si hodně štěstí a šlo se na věc.“

 

 

Štochl v české brance začal, ale Petersen nebyl v zahajovací sestavě Švédů. Přesto na sebe ve druhé půli narazili. „Dal mi dvě branky z dvou akcí. Škoda. Však jsem si poté vyslechl. On byl po zápase v dobré náladě, uvolněný. U nás to bylo trochu horší, ale věděli jsme, že nás čeká jeden z nejtěžších soupeřů. Takže jsem mu poblahopřál a uznal, že byli lepší,“ uzavírá Petr Štochl povídání o setkání se spoluhráčem Frederikem Petersenem.

 

Běhám pár hodin odložil porážku od Švédů a začal se i mentálně připravovat na utkání proti Egyptu, velkému konkurentovi v boji o postup do play-off. 

 

Co očekává Petr Štochl od zápasu proti Egyptu? Na co se český tým musí připravit a co by mohlo na afrického soupeře platit?

 

Podívejte se na videorozhovor s Petrem Štochlem zde