2020 Women´s EHF EURO
EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019

Házená v TV

20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
22.1.2015 otevřeno: 1238 x

Šampionát není každý den. Motivaci máme velkou, říká Jakub Hrstka před Islandem

VIDEOROZHOVOR. Zmobilizovat všechny síly, hrát s maximální koncentrací, zpřesnit koncovku a překvapit. Čeští házenkáři dnes večer vstoupí do rozhodujícího utkání v základní skupině. Soupeřem jim bude Island. Co čeká podle Jakuba Hrstky české reprezentanty ve večerním souboji? Utkání můžete sledovat na ČT sport či na www.onlajny.com od 19.00 hodin SEČ.

 

„Zápasy nám nevyšly, teď ale musíme zmobilizovat všechny síly, psychické i taktické, udržovat koncentraci, plnit pokyny a udělat všechno pro to, abychom poslední dva zápasy zvládli,“ vyhlíží nejbližší okamžiky šampionátu křídelník Jakub Hrstka.

 

V minulém zápase podle něj rozhodovaly přesilovky. „Proti Islandu je nemůžeme prohrávat, potrestali by nás dvojnásobnou měrou než Egypt. Musíme zlepšit koncovku střelby jak z druhé vlny, tak z křídel a pivota, protože tam nám to opravdu vázlo,“ dodává.

 

Motivaci tým má a stále věří, že v příznivé konstelaci hvězd může na postup dosáhnout. „Šampionát není každý den a motivaci máme všichni velkou. Do každého zápasu teď musíme jít víc než na sto procent. Island je určitě o třídu lepší tým, než Egypt. Je i o třídu lepší než my. Musíme zlepšit obranu, hrát agresivněji. Island má své hvězdy jako je Sigurdsson, Palmarsson či Petersson, ostřejší spojky, než měl Egypt. Házená bude běhavá. Musíme hrát koncentrovaně celých šedesát minut,“ říká Hrtska.

 

Celý rozhovor s Jakubem Hrstkou najdete na videu zde
 

Jakub Hrstka (vlevo) se spoluhráčem ROmanem Bečvářem. | Foto: Pavel Lebeda/chf.cz