2020 Women´s EHF EURO
EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019

Házená v TV

05. 11. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Cement Hranice - Pepino SKP Frýdek-Místek
12. 11. 2019 20:05 hod. ČT Sport
KH ISMM Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
24.1.2015 otevřeno: 1055 x

Filip Jícha: Bylo to smutné, ale udrželi jsme tvář

Nezlomili se. Věděli, že nemohou postoupit, přesto podali čeští házenkáři v posledním utkání základní skupiny proti Alžírsku zodpovědný výkon a zvítězili rozdílem dvou tříd o 16 branek. Spokojenost. To slovo vystihuje „pocity“ po zápase.

 

„Bylo to takové smutné. Ale cítili jsme povinnost odehrát bojovné utkání tak, abychom se nemuseli strachovat o výsledek. Udrželi tvář jsme si tvář a snad i napravili nepodařené utkání s Egyptem. Předvedli jsme povedený výkon a zaslouženě vyhráli,“ poznamenal kapitán týmu Filip Jícha, který byl opět nejlepší českým střelcem se sedmi góly.

 

 Filip Jícha v duelu proti Alžírsku. | Foto: Pavel Lebeda/chf.cz

 

Ondřej Zdráhala se trefil třikrát a už přemýšlel nad zápasy Prezidentského poháru, soutěže útěchy pro týmy, které skončí na 17. až 20. místě. „Poslední dva zápasy proti Islandu i dnes proti Alžírsku se nám podařili a zaslouženě je vyhráli. Bohužel zlepšené výkony přišly příliš pozdě. Nyní se pokusíme vyhrát i obě utkání v Prezidentském poháru,“ hodnotil a vyhlížel zároveň Zdráhala.

 

Ondřej Zdráhala stříli gól Alžířanům. | Foto: Pavel Lebeda/chf.cz

 

Trenér Jan Filip na oficiální tiskové konferenci vyrazil zahraničním novinářům dech svou upřímností a slovy: „Obzvlášť velkou radost mám z toho, že na nás nezanechalo stopy předčasné vyřazení po výsledku zápasu Island-Egypt. Jsem spokojený jak s výsledkem, tak i hrou proti Alžírsku. Předvedli jsme velmi dobrý výkon a díky náskoku jsme do hry pustili až na Jiřího Motla všechny hráče, což je dobré pro další část turnaje. 

 

Trenér Jan Filip se raduje z gólu do alžírské branky. | Foto: Pavel Lebeda/chf.cz