2020 Women´s EHF EURO
EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019

Házená v TV

05. 11. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Cement Hranice - Pepino SKP Frýdek-Místek
12. 11. 2019 20:05 hod. ČT Sport
KH ISMM Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
25.1.2015 otevřeno: 993 x

Videorozhovor: Předvedeme maximální výkon, Rusko je kvalitní, říká brankář Štochl

Petr Štochl po Islanďanech zamkl bránu i před výběrem Alžírska. Český gólman po zápase ocenil kvalitní výkon svého družstva, už ale vyhlíží napínavý souboj s Ruskem.

 

Český brankář i proti soupeři z Alžírska předvedl skvělý výkon. Poradil si s více než polovinou střel, které Alžířané proti české brance vyslali, jeho úspěšnost byla 55%. Po zápase neskrýval zklamání toho, že český tým nepostoupil do osmifinále, s výkonem týmu byl ale velmi spokojen. „Když odhlédnu od toho zásadního, tedy od toho, že se nám nepodařilo postoupit do vyřazovací fáze, výhra na mistrovství světa o šestnáct gólů je určitě potěšující, i náš výkon byl, myslím si, kvalitní. Je pravda, že Alžírsko bylo nejslabší ze skupiny, projevila se i jejich únava a odevzdanost, ale na druhou stranu my jsme jim od začátku ukázali, že nevyhrají, což se třeba Islandu nepovedlo. Ctí nás, že jsme se dobře zkoncentrovali na zápas i v situaci, kdy jsme se krátce předtím dozvěděli, že nepostoupíme,“ komentoval sobotní výkon českého týmu Petr Štochl.

 

Zkušený český brankář byl za svůj výkon stejně jako po zápase proti Islandu oceněn trofejí pro nejlepšího hráče zápasu. Už si ale brousí zuby na trofej cennější – Prezidentský pohár. „Připravovali jsme se celý den na to, že se může stát, že nepostoupíme. Do dalšího zápasu půjdeme stejně, jako do všech ostatních, to znamená předvést náš maximální výkon, nekupit chyby. Budeme se snažit vyhrát a být zase o kousek lepší, než předtím. Rusko je kvalitní soupeř. Rusové jsou určitě také zklamaní z toho, že nepostoupili a budou chtít Prezident cup vyhrát, takže já očekávám velmi kvalitního soupeře a dobrý zápas. Věřím, že se nám podaří navázat na naše předchozí výkony,“ doufá český brankář.

 

Videorozhovor s Petrem Štochlem najdete zde

 

Foto: Pavel Lebeda/chf.cz