2020 Women´s EHF EURO
EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019

Házená v TV

20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
4.2.2015 otevřeno: 2556 x

Reprezentant Michal Kasal jde z Celje do Porta, trenér Jan Filip skončil v St. Gallenu

Český reprezentant v házené Michal Kasal, který startoval na mistrovství světa v Kataru, změnil během šampionátu působiště. Ze slovinského Pivovarna Laško Celje se přesouvá na zbytek sezony do portugalského FC Porto.

 

Kasal byl i v Celje na hostování ze španělského FC Barcelona, kde je pod smlouvou a která vlastní jeho práva. „K přesunu přispěla i Barcelona, jejíž zástupci nebyli spokojení s Michalovým hracím časem ve slovinském klubu,“ vysvětlil na adresu 209 centimetrů vysoké levé spojky reprezentační manažer Karel Nocar.

 

Kasal už absolvoval v úterý první trénink v portugalském přístavním městě a po něm pro klubový web popsal okolnosti přestupu a první dojmy: „Když jsem se dozvěděl, že půjdu do Porta, ihned jsem si zjišťoval informace a našel jsem si záznamy posledních tří zápasů týmu. FC Porto má zvuk a velmi profesionální strukturu klubu podobně jako Barcelona. Velmi se mi líbí hra, která je rychlá a podobná té, kterou znám z Barcelony.“

 

 

 

Trenér českého národního týmu Jan Filip se domluvil na ukončení spolupráce ve švýcarském klubu TSV St. Otmar St. Gallen. „Po vzájemné dohodě obou stran jsme se dohodli na ukončení smlouvy. S ohledem na to, že tým převezme současný asistent Predrag Borković, který bude i nadále od léta pokračovat v pozici hlavního trenéra, shledávám, že toto řešení je oboustranně rozumné,“ poznamenal Jan Filip, který měl tým vést původně do konce sezony. Filip působil v klubu od sezony 2011/2012, nejprve jako hrající trenér, pak už jako hlavní trenér. 

 

Michal Kasal už je v novém působišti - v klubu FC Porto. | Foto: www.fcporto.pt