2020 Women´s EHF EURO
EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019

Házená v TV

20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
1.7.2015 otevřeno: 586 x

Dorostenci vyhráli oba středeční zápasy, ve čtvrtek se poměří s Finy

Házenkáři do devatenácti let konečně oslavili ve Švédsku dvě výhry. Ve středu nejprve porazili Kosovo, odpoledne pak Rakušany. O vítězství v nadstavbové skupině se utkají s Finskem.


V prvním středečním zápase Partilla Cupu porazili dorostenci své soupeře z Kosova jednoznačným desetibrankovým rozdílem. „Nastoupili jsme do zápasu trochu se studeným čumákem. Pak jsme se trochu probudili. Myslím si, že Kosovo mělo být poraženo o víc než o deset branek. Nevycházely nám některé věci, které jsme si do útoku říkali, dělali jsme mnoho chyb. Nehráli jsme na doraz, kluci šetřili síly na zápas s Rakouskem. Ale každé vítězství se počítá,“ komentoval souboj s Kosovem trenér Libor Hrabal.

 

S výkonem týmu proti Rakousku už pak byl kouč spokojenější, byť čeští házenkáři vyhráli „jen“ o branku 24:23. „Bylo to trošku o nervy. Měli jsme v prvním poločase malou úspěšnost střelby. Soupeřův brankář zlikvidoval řadu našich střel a výsledek byl tak pořád vyrovnaný. Ve druhém poločase jsme přidali na agresivitě, zlepšili jsme efektivitu střelby. Nakonec jsme se přece jenom dostali do vedení, Rakušané ještě měli šanci na střelu, která mohla vyrovnat, ale Herajt nás podržel. Vítězství bylo vydřené, kluci do toho dali téměř všechno, takže musíme být spokojení,“ konstatoval Hrabal.

 

Zítra se rozhodne o vítězi skupiny v zápase mezi Českou republikou a Finskem ve 12.15. „Když do toho dáme zase všechno, poučíme se z toho, co jsme kazili proti Rakušanům, můžeme uhrát dobrý výsledek. Je to kvalitní soupeř, kluci to ale snad zvládnou a načerpají dost síly na zítřek,“ uzavřel trenér.
 

Tabulka Intermediate group I.zde

 

Středeční výsledky českého týmu:

Česká republika - Rakousko 24:23

Kosovo - Česká republika 20:30