2020 Women´s EHF EURO
EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019

Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
5.10.2015 otevřeno: 1057 x

Holky, posunout, trenére, doprostřed! Jak probíhalo oficiální fotografování

Byla to legrace jako obvykle. Smích střídal smích, následovaly především nevážné pokyny. Oficiální fotografování zabralo více než jeden házenkářský zápas. Následovalo i prodloužení. Výsledek však stojí za to. Podívejte se na novou oficiální fotografii reprezentačního týmu házenkářek pro sezonu 2015-2016. A také na to, jak snímky vznikaly.

 

Pavel Lebeda, sám bývalý házenkář, který tradičně připravuje oficiální fotografie národních týmů, vybalil studiové náčiní již po půl deváté ráno v hale Slavie Praha, před dopoledním tréninkem. Druhým před středečním vstupem české ženského národního celku do kvalifikace o účast ni mistrovství Evropy 2016, které se bude konat ve Švédsku.

 

Po čtvrthodině se haly „nahrnulo“ devatenáct nalíčených a načesaných dam a slečen v červených dresech. Připravily lavice k sezení a jako stupínky podle pokynů fotografa pro oficiální fotografovaní. Následovala debata, kdo bude stát či sedět vedle koho. „Vysoké sednout dopředu, menší se postaví na lavici vzadu,“ udílel pokyny fotograf. „Ty se posuň se, natoč se, ale ne tolik, jen mírně,“ doplňoval reprezentační manažer Karel Nocar.

 

Trenér Jan Bašný získal „privilegium“ i na oficiální fotografii je prvně uprostřed celého družstva a realizačního týmu, který se pro fotografii rozrostl i o psychologa Michala Šafáře.

 

Týmová fotografie však nebyla jedinou, která před tréninkem na Itálii vznikla a vznikala. Jako tradičně došlo i na skupinové snímky. Složení volné, pozice a polohy volné. Odvaze a „bláznovství“ se meze nekladly.  

Fotogalerie z oficiálního fotografování české ženské reprezentace

 

 

 

 

 

 

 

 

 Konečný výsledek z jiného úhlu.

 

Tak.

... a nebo taky tak.

 

Zepředu a ... 

... zezadu

 

Naznačit a...

... provést

Foto: Vít Chalupa