2020 Women´s EHF EURO
EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019

Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
11.6.2016 otevřeno: 1157 x

Dorostenci v Itálii zvítězili i podruhé

Ve stínu výsledků mužského týmu proti Makedoncům zvládli vítězně své druhé utkání i házenkáři dorostenecké reprezentace, kteří v Itálii vyhráli poměrem 31:27.

Přípravné utkání: Česká republika – Itálie 31:27 (21:14)

Pavel Pauza, trenér české reprezentace: „Zápas byl dnes lepší než ten včerejší nasazením obou týmů i po stránce atmosféry. Výkon byly na obou stranách lepší - první půle naplnila naše očekávání jak v obraně, tak v přechodu do rychlého útoku. K první půli tak nemám žádnou výtku. Ve druhém poločase jsme nevstoupili do hry dobře. Prostříleli jsme několik střel, Italové se dotáhli na rozdíl tří gólů (23:20), brali jsme si time-out a zápas se pak vyvíjel v náskoku tří až pěti branek až do konce. Soupeři měli dobrý tlak v útoku, to nám dělalo problémy, nad tím se musíme sejít a ukázat si varianty, jak takové situace lépe bránit. S propadem v obraně souvisel i náš výkon v útoku. Zatímco v první půli jsme měli úspěšnou střelby přes sedmdesát procent, ve druhém poločase byla silně pod padesát. Dnes si vítězství cením víc, než včera. Vím, že jsem říkal, že bychom měli vyhrát větším rozdílem, ale měl jsem možná trochu větší oči. U nás panuje spokojenost. Pro nás jsou to pořád zkušenosti, vítězství venku, plus jsme určitě lepší než Italové. My se pořád zlepšujeme. Dnes jsme celý zápas bránili 0:6, zítra budeme chtít zkoušet obranu 1:5 a reagovat na jejich pohyb. Budeme to chtít hrát i za cenu toho, že výsledek nebude takový, jako jsme si představovali. Potřebujeme vyzkoušet víc variant v obraně, máme z toho nějaké poznatky. Jsem rád, že máme možnost této konfrontace. Je po sezóně a čekat s přípravnými zápasy až do července by nemuselo být šťastné.“

Střelci branek: Patzel 10, Režnický 4, Skalický 4, Zelenka 3, Hradecký 3, Janíček 2, Hozman 2, Křístek 1, Harabiš 1, Valoušek 1.
 

NOMINACE:

ŠTEFANIČ Marek (Dukla Praha), STUDENÝ Michal (Sokol Nové Veselí), HOZMAN Josef (Dukla Praha), HARABIŠ Denis (SKH Polanka), ZELENKA Jakub (Dukla Praha), PIROCH Tomáš (SSK Talent 90 Plzeň), SKALICKÝ Ondřej (Sokol Nové Veselí), JANÍČEK Martin (HC Zubří), PATZEL Vojtěch (Dukla Praha), PEKAŘ Jan (HBC Jičín), HRADECKÝ Jan (Dukla Praha), PŘIBYL Martin (Sokol Nové Veselí), REŽNICKÝ Daniel (Dukla Praha), VALOUŠEK Matouš (Sokol Nové Veselí), VANĚK Michal (HCB Karviná), KŘÍSTEK Daniel (TJ Sokol Ostrava).