EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
28.11.2016 otevřeno: 1752 x

Za týden pro Češky startuje EURO 2016, zítra se 18 hráček sjíždí do Luhačovic

Poslední fáze přípravy na evropský šampionát házenkářek začne zítra v Luhačovicích. Trenér Jan Bašný k desítce hráček, které už měly jistotu účasti na přípravném kempu, podle očekávání donominoval osmičku házenkářek, která se zúčastnila i turnaje v Chebu.

Zítra začne v Luhačovicích poslední fáze přípravy české reprezentace žen před odjezdem na mistrovství Evropy házenkářek ve Švédsku. Na něj zamíří z pražského Letiště Václava Havla v neděli ráno sedmnáct házenkářek, které vzejdou z aktuální nominace na tréninkový kemp. Ta po doplnění o brankářky Kudláčkovou s Müllnerovou, pivotmanku Stellnerovou (Šetelíkovou) a spojky Kordovskou, Růčkovou, Marčíkovou, Galuškovou a Jeřábkovou kopíruje sestavu, která byla připravena v uplynulých dnech pro zápasy mezinárodního turnaje O štít města Chebu.

 

W EURO 2016 - Program týmu ČR ve skupině
termín utkání místo
5. prosince 2016, 18.30 hod. Maďarsko - ČR Malmö (SWE)
7. prosince 2016, 18.30 hod. ČR - Černá Hora Malmö (SWE)
9. prosince 2016, 20.45 hod. Dánsko - ČR Malmö (SWE)

 

 


Na zmíněném turnaji Češky sehrály tři poslední oficiální přípravné duely před šampionátem, v Luhačovicích se už bude tým věnovat pouze tréninkové a taktické přípravě a sehraje páteční tréninkový duel se zuberskými dorostenci. V pátek bude také definitivně uzavřena nominace na mistrovství, která bude čítat 17 jmen. V sobotu se přesune do Prahy odkud o den později zamíří do Malmö.

 

TK Luhačovice, 29. listopadu - 3. prosince 2016, nominace

Brankářky: SATRAPOVÁ Lucie (Kristiandstad, Švédsko), MÜLLNEROVÁ Dominika (DHK Baník Most), KUDLÁČKOVÁ Petra (DHC Slavia Praha).

Křídla: SALČÁKOVÁ Kristýna (ATH Achenheim Truchtersheim, Francie), KNEDLÍKOVÁ Jana (Gyori Audi ETO KC, Maďarsko), MALÁ Veronika (VFL Oldenburg, Německo).

Pivoti: ADÁMKOVÁ Petra (TPSG FA Göppingen, Německo), STELLNEROVÁ (ŠETELÍKOVÁ) Alena (DHC Slavia Praha).

Spojky: GALUŠKOVÁ Veronika (DHC Slavia Praha), LUZUMOVÁ Iveta (Thüringer HC, Německo), CRHOVÁ Martina (Kristiandstad, Švédsko), MARČÍKOVÁ Šárka (TJ Sokol Poruba), KORDOVSKÁ Kamila (DHC Slavia Praha), JEŘÁBKOVÁ Markéta (DHK Baník Most), RYŠÁNKOVÁ Helena (Stella Saint-Maur Handball, Francie), HRBKOVÁ Michaela (TPSG FA Göppingen, Německo), WEISENBILDEROVÁ Martina (Kristiandstad, Švédsko), RŮČKOVÁ Petra (DHK Baník Most).