2020 Women´s EHF EURO
EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019

Házená v TV

20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
28.12.2016 otevřeno: 2391 x

Česká reprezentace vyrazí na Provident cup do Érdu

Se dvěma změnami v původně avizované sestavě se včera v Brně sešli svěřenci trenérů Daniela Kubeše a Jana Filipa. Dnes vyrazí česká házenkářská reprezentace do Maďarska, kde ji čeká Provident Cup v Érdu. Místo zraněných Stehlíka a Zemana tým doplnili Gřešek a Jeníček.

Česká reprezentace házenkářů se naposledy v letošním kalendářním roce sešla v hotelu Holiday Inn v Brně, odkud dnes zamíří do maďarského Érdu k utkáním Provident Karácsony Kupa. Místo zraněného nováčka Zemana (palec) a zkušeného Stehlíka (bronchitida) se ve výběru Jana Filipa a Daniela Kubeše premiérově objevil frýdecko-místecký Adam Gřešek a dukelské křídlo Štěpán Jeníček. Provident Cup je hrán ve čtvrtek a v pátek pohárovým způsobem. Češi se zítra od 16.00 hod. utkají s Bahrajnem, v druhém utkání dne se střetne domácí výběr se Slovenskem. Zápasy o umístění jsou na programu v pátek. Maďarské duely mají být přenášeny místní TV o případném streamovaném přenosu budeme informovat na našem facebookovém profilu.

 

 

 

Nominace na prosincovou akci NT ČR (27. - 30. prosince 2016)

Brankáři: Adamík Artur (HK FCC Město Lovosice), Galia Martin (Górnik Zabrze, POL)
Křídla: Motl Jiří (HK FCC Město Lovosice), Vančo Marek (Dessau Rosslau HV 06, GER), Poloz David (Talent Robstav M.AT. Plzeň), Sobol Jan (Azoty Pulawy, POL), Jeníček Štěpán (HC Dukla Praha)
Spojky: Bečvář Roman (SC DHfK Leipzig, GER), Kývala Daniel (HC Dukla Praha), Linhart Petr (Fenix Toulouse, FRA), Škvařil Milan (Talent Robstav M.AT. Plzeň), Tonar Michal (Talent Robstav M.AT. Plzeň),
Pivoti: Petrovský Leoš (Azoty Pulawy, POL), Šlachta Petr (HC ROBE Zubří), Gřešek Adam (Pepino SKP Frýdek-Místek), Užek Jan (HCB Karviná)

 

Na prosincovou akci bude navazovat lednová příprava v Brně a následný turnaj v Rakousku, které už Daniel Kubeš s Janem Filipem budou vnímat jako přípravu na vrcholící kvalifikaci EURO 2018. „Tým cítí, že dochází k nějakému progresu, musíme na to navázat, být důslednější v tom, co chceme hrát. Máme ještě rezervy,“ glosuje Filip, který bude mít s Danielem Kubešem k přípravě v Brně a následným zápasům proti Rakousku a Švýcarsku kompletní tým včetně krajánků. Chybět bude jen Filip Jícha zotavující se z operace kolena, naopak příležitost dostane opět zuberský talent Zeman a střelec Kašpárek, kteří se k týmu připojí 9. ledna po kvalifikaci o juniorské MS. U mladíka Zemana však bude stejně jako u Jana Stehlíka záviset na aktuálním zdravotním stavu. 

 

Nominace na lednovou akci NT ČR (7. - 13. ledna 2017)

Brankáři: Galia Martin (Górnik Zabrze, POL), Mrkva Tomáš (HBW Balingen - Weilstentten GER)
Křídla: Hrstka Jakub (Tatran Prešov, SVK), Jurka Miroslav (St.Raphaël VAR HB, FRA), Motl Jiří (HK FCC Město Lovosice), Jeníček Štěpán (HC Dukla Praha)
Spojky: Babák Tomáš (Bergisher HC, GER), Bečvář Roman (SC DHfK Leipzig,GER), Horák Pavel (HC Erlangen, GER), Kašpárek Stanislav (Balatonfuredi KSE, HUN), Landa Jan (HK FCC Město Lovosice), Linhart Petr (Fenix Toulouse, FRA), Zdráhala Ondřej (TSV St. Otmar St. Gallen, SUI), Stehlík Jan (St.Raphaël VAR HB, FRA)
Pivoti: Petrovský Leoš (Azoty Pulawy, POL), Užek Jan (HCB Karviná), Zeman Štěpán (HC ROBE Zubří)