EURO CROATIA 2018
EURO CROATIA 2018
Global Collect
TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
9.1.2017 otevřeno: 383 x

Házenkářka roku Knedlíková prodloužila smlouvu v Györu

Další dva roky bude nejlepší česká házenkářka tohoto roku, křídelnice české reprezentace Jana Knedlíková, hájit barvy maďarského klubu Audi ETO Györ. "Být součástí takového klubu mě posouvá nahoru," říká česká kanonýrka.

Česká reprezentantka vstoupila v roce 2014 ze Slavie Praha do jedné z nejlepších házenkářských lig na světě, když přestoupila do maďarského Mosonmagyaróváru. Již po půl roce se posunula ještě výš, když si ji ve svém záložním týmu vyhlédlo vedení věhlasného klubu Audi ETO Györ. Zástupci klubu nyní Knedlíkové nabídli prodloužení smlouvy o další dva roky.

„Jsem ráda, že i nadále budu působit mezi nejlepšími házenkářkami světa a budu hájit barvy tohoto velkoklubu. Je úžasné hrát Ligu mistryň, sama se zlepšovat v takovém prostředí, a ještě pomáhat k dalším a dalším trofejím,“ řekla Jana Knedlíková krátce po podpisu smlouvu.

Knedlíková tak aktuálně působí v kádru dvojnásobných vítězek Ligy mistryň a v uplynulé sezoně s družstvem nabitým hvězdami světového házené sahala po třetím triumfu. Zastavil je až rozstřel sedmimetrových hodů ve finále Final4.

„Být součástí takového klubu mě posouvá nahoru a třeba už jen tréninky pod koučem Amborsem Martínem mi dávají hodně zkušeností a o to víc si cením toho, že se vedení klubu se mnou prodloužit smlouvu. Věřím, že mi to pomůže ještě k lepším výkonům tady v Györu,“ doplnila Jana Knedlíková. 

 

 

Zdroj: www.dhcslavia.cz