2020 Women´s EHF EURO
EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019

Házená v TV

20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
20.4.2017 otevřeno: 616 x

Adámková prodloužila smlouvu v Göppingenu o dva roky

Minimálně další dvě sezóny odehraje v dresu Frisch Auf Göppingen české reprezentační pivotka Petra Adámková. "Podmínky tady mám skvělé a cítím se tu dobře," říká česká házenkářka.

 

„Jsem moc ráda, že budu hrát v Göppingenu další dva roky,“ komentovala česká reprezentantka pro klubový web svůj podpis nového kontraktu. Potěšen je i trenér Aleksandar Knezevic: „Petra přišla těsně před začátkem sezóny, ale okamžitě zapadla lidsky i herně a pomohla nám v obraně i v útoku.“ Podle něj se Adámková skvěle doplňuje s Linou Krhlikar: „Máme v nich skvělou kombinaci – obě jsou odlišné typy hráček a to z nám přináší velkou variabilitu.“

 

I Adámková vyhlíží k dalšímu dvouletému období velmi pozitivně. „Chci, abych týmu pomohla dosáhnout našeho cíle, Jsme mladý tým a máme velký potenciál. S přibývajícími zkušenostmi můžeme dosáhnout čehokoliv,“ říká česká pivotka a neskrývá další ambice: „Chtěla bych s Göppingenem sehrát i zápasy na mezinárodní úrovni.“ A podle svého tvrzení má k tomuto v Göppingenu dobré podmínky. „Spoluhráčky, tréninky, hala a naši fanoušci vytvářející výbornou atmosféru, to všechno je tady skvělé a já se tu cítím velmi dobře,“ pochvaluje se Adámková, která se v Německu kromě házené věnuje i práci v lázních Barbarossa.
 

Foto: www.frischauf-frauen.de