EURO CROATIA 2018
EURO CROATIA 2018
Global Collect
TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
11.7.2017 otevřeno: 1056 x

České házenkářky vstoupí do bojů MS v Německu soubojem s Argentinou

Týmy, které se probojovaly na MS 2017 v Německu, už znají rozpis svých zápasů. Skupina B, jež odehrává svá utkání v Bietigheimu-Bissingenu, zahájí svůj turnajový program 2. prosince 2017 zápasem českého výběru proti Argentině. ODKAZ PRO NÁKUP VSTUPENEK.

České reprezentantky se v Německu představí v nelehké konkurenci týmů Norska, Švédska, Maďarska, Argentiny a Polska (psali jsme zde). Zápas českého týmu bude navíc tím vůbec prvním, který návštěvníci v Bietigheimu-Bissingenu uvidí. Češky nastoupí proti Jihoameričankám v sobotu 2. prosince ve 14.00 hodin, o den později ve stejný čas vyzvou český výběr Polky. Po jednodenní pauze se český tým poměří v úterý 5. prosince v 18. hodin se Švédskem a po další jednodenní přestávce zakončí boje základních skupin ve čtvrtek zápasem od 20.30 hodin proti Norsku a v pátek 8. prosince v 18.00 hodin utkáním s Maďarskem.

 

 

Celý turnaj odstartuje už v pátek 1. prosince v Lipsku domácí Německo zápasem proti Kamerunu. Osmifinále a zápasy Prezidentského poháru budou hostit v neděli 10. a v pondělí 11. prosince magdenburská aréna a aréna v Lipsku, semifinále a medailové souboje uvidí v pátek 15. prosince a v neděli 17. prosince diváci v Barclaycard Areně v Hamburgu.
  

 

Více informací o turnaji včetně aktualit najdete na oficiálním webu MS v Německu 2017

germanyhandball2017.com

 

Vstupenky na všechna utkání šampionátu nakupujte zde