2020 Women´s EHF EURO
EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019

Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
12.12.2017 otevřeno: 742 x

Dorostenky se v přípravě dvakrát poměří s Polskem

Ve stínu úspěchu české reprezentace žen se připravují jejich nástupkyně. Dorostenky čeká dvojzápas v Polsku, ve středu ale budou fandit u televize ženám ve čtvrtfinále.

„Sejdeme se v Břvích ve středu, absolvujeme čtyři tréninky a v pátek odjíždíme do Polska, do města Dzierżoniów, kde odehrajeme dvojici mezistátních utkání. V sobotu od 16 hodin a v neděli od 10 hodin,“ shrnul nejbližší program českého týmu trenér Michal Červenka, který ale počítá i s podporou seniorskému týmu: „Středeční program určitě přizpůsobíme čtvrtfinále MS tak, abychom mohli ho sledovat a fandit!“

V Břvích se sejde sedmnáct házenkářek, do Polska odjede šestnáct z nich. „V této chvíli je sestava bohužel ovlivněna zraněními. Chybět nám budou především Smetková, Ševčíková a Oravcová. Věříme, že všechny nominované v sobě najdou po soutěži sílu předvést maximum ze svého uměn,“ řekl český trenér, který má jasno i o náplni tréninkové přípravy: „Na předchozím srazu jsme občerstvili náš rejstřík o některé prvky z modelu hry reprezentace žen. V tom budeme pokračovat i na srazu nadcházejícím, připravujeme opět jednu novinku. Jak to bude fungovat v praxi si ověříme v Polsku. Tam nás čeká vysoce motivovaný a sehraný soupeř, který je pořadatelem letního mistrovství světa házenkářek do 18 let. K tomu zaměřuje svou přípravu.“

 

Nominace pro přípravný kemp v Břvích a dvojzápas v Polsku 13. – 17. prosince 2017:

ŘEZÁČOVÁ Karin (DHC Slavia Praha), POLÁŠKOVÁ Michaela (Lesana Zubří), VÍTOVÁ Barbora (TJ Sokol Kobylisy II.), PROTIVÁNKOVÁ Adéla (DHK Zora Olomouc), ŠMRHOVÁ Anna (DHC Plzeň), DVOŘÁKOVÁ Veronika (DHK Baník Most), ISSOVÁ Josefína (DHC Slavia Praha), HUBOVÁ Vendula (HC Zlín), FRANKOVÁ Julie (DHC Plzeň), SMETKOVÁ Valerie (HK Hodonín), ŠÍPOVÁ Veronika (DHK Baník Most), HYNKOVÁ Alžbeta (DHC Slavia Praha), ŠKVOROVÁ Petra (DHC Slavia Praha), ŠMIDÁKOVÁ Marie (TJ Sokol Poruba), PLACHÁ Renata (HC Zlín), ROŽKOVÁ Julie (DHK Zora Olomouc), KRŽOVÁ Regina (Sokol Písek).

Náhradnice: VAŘECHOVÁ Andrea (HC Zlín), ZICHOVÁ Barbora (HK Hodonín), GAJDOŠÍKOVÁ Kateřina (HC Zlín), RYTÍŘOVÁ Aneta (Házená Jindřichův Hradec), HERBOČKOVÁ Natálie (HC Zlín), KEPKOVÁ Pavlína (DHC Plzeň), GRABCOVÁ Barbora (SHK Kunovice), NOVIČICHINA Varvara (DHC Slavia Praha), STUDENÁ Veronika (Jiskra Havlíčkův Brod), DESORTOVÁ Eliška (TJ Sokol Poruba), STUCHLÍKOVÁ Milada (TJ Jiskra Otrokovice), HAUSEROVÁ Michala (Sokol Písek), ŠEVČÍKOVÁ Karolína (HC Zlín).