EURO 2018
EURO  2018

Házená v TV

21. 11. 2018 18:15 hod. ČT Sport
SKKP Handball Brno - HBC Ronal Jičín
28. 11. 2018 18:00 hod. ČT Sport
SKP Pepino Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
12. 12. 2018 20:15 hod. ČT Sport
KH Kopřivnice - SKP Pepino Frýdek-Místek
21. 12. 2018 19:10 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
10.5.2018 otevřeno: 565 x

Reprezentantka Šárka Marčíková přestupuje z Polska do Bundesligy

Po roce v polské soutěži se bude česká reprezentantka Šárka Marčíková stěhovat do Německa. SPR Pogoń Szczecin mění za dres bundesligového TV Nellingen.

První zahraniční angažmá v polské Ekstraklase v dresu Szczecina nenaplnilo očekávání české házenkářky. „Nejsem tady tak herně vytížená, jak bych si představovala a německou bundesligu jsem si vždycky chtěla vyzkoušet,“ načala povídání o důvodech svého přestupu Šárka Marčíková a dodává: „Bundesliga je určitě kvalitnější soutěž než polská liga, takže i v tomto ohledu to je posun dopředu.“

Marčíková je pro Nellingen žádoucí posilou. „Od začátku o mě klub jevil velký zájem, protože jim odchází střední spojka. I proto věřím, že přestup povede k oboustranné spokojenosti,“ pochvaluje si Marčíková.

Podobně jako Ryšánková, která oznámila přestup do Rumunska i s přítelem, doufá Marčíková, že do Německa bude moci přesídlit i s přítelem: „Do nového angažmá se moc těším. Je to samozřejmě velká výzva, protože Bundesliga je fyzicky určitě náročnější a bude to dřina, ale opravdu se těším. Ještě aby vyšel přestup do některého z okolních klubů mému příteli a bude to ideální.“

Marčíková také doufá, že si v příští sezóně povede Nellingen lépe než letos, momentálně je tým v první Bundeslize na jedenácté příčce. „Věřím, že pomohu klubu k lepšímu umístění, než má v této sezóně,“ uzavřela Marčíková.