EURO 2018
EURO  2018

Házená v TV

21. 11. 2018 18:15 hod. ČT Sport
SKKP Handball Brno - HBC Ronal Jičín
28. 11. 2018 18:00 hod. ČT Sport
SKP Pepino Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
12. 12. 2018 20:15 hod. ČT Sport
KH Kopřivnice - SKP Pepino Frýdek-Místek
21. 12. 2018 19:10 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
11.9.2018 otevřeno: 1007 x

Nový tým dorostenek se sešel poprvé v nové sezóně

Poprvé v nové sezóně se sešly na reprezentačním srazu dorostenky – tedy reprezentantky do 17 let. V Hostivicích absolvovaly pod vedením trenéra Michala Červenky třídenní kemp.

Na programu třídenního srazu bylo pět herních tréninkových jednotek, jejichž cílem bylo zopakování především útočných systémů, se kterými se družstvo prezentovalo na OPEN ve Švédsku. „V přípravě před turnajem jsme měli možnost pracovat pouze s omezeným výběrem hráček. Hlavním cílem tohoto srazu bylo začít koncepční práci s širším okruhem reprezentačních adeptek. A dát jim tak možnost a šanci na prahu sezóny srovnat krok. V nominaci se tak objevila většina hráček poprvé a svými výkony rozšířily okruh naší nominace.“

 

Nominace pro přípravný kemp 9. – 11. září 2018 v Hostivicích:

SEDLÁČKOVÁ Kristýna (HC Zlín), KAVALOVÁ Aneta (TJ Sokol Poruba), ZEMANOVÁ Markéta (Házená Jindřichův Hradec), COUFALOVÁ Kristýna (Slavoj Žirovnice), FORETOVÁ Magdaléna (DHK Zora Olomouc), HOLEČKOVÁ Veronika (DHC Slavia Praha), ŠEDIVÁ Kateřina (Jiskra Otrokovice), FLEKOVÁ Lucie (SHK Kunovice), VORÁČKOVÁ Helena (DHC Plzeň), VINÁRKOVÁ Lucie (Sokol Písek), SLAVÍČKOVÁ Julie (HC Háje), MALÁ Michaela (DHC Plzeň), VRBKOVÁ Vendula (Sokol Kobylisy), DROZDOVÁ Lucie (DHC Plzeň), GABRHELOVÁ Gabriela (HC Zlín), HVOZDENSKÁ Jana (HC Zlín), KUXOVÁ Natálie (DHK Zora Olomouc), ZIMOVÁ Adéla (DHC Slavia Praha).