EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
30.9.2018 otevřeno: 846 x

Dorostenky absolvovaly soustředění v Brně

V Brně-Maloměřicích absolvovaly během reprezentační přestávky soustředění nejmladší české reprezentantky.

„Na dalším čtyřdenním tréninkovém srazu jsme se sešli v Brně-Maloměřicích. Jednalo se o kemp vysloveně pracovní. S hráčským kádrem jsme zkoušeli základy ofenzivního obranného systému. Tomu odpovídala i náplň šesti tréninkových jednotek. Vysunutá obrana - a samozřejmě i útok na ní - byl jejich hlavním tématem. Nechyběla ani část věnovaná zdravotním cvičením,“ popisoval na úvod náplň soustředění trenér Michal Červenka a dodal: „To, co na tréninku poznávaly, si hráčky mohly vyzkoušet ve dvou přátelských zápasech s týmy Ivančic a Bohunic. V nich šlo znovu především o vyzkoušení toho, jak obrana funguje v praxi. Stejně tak poskytla mnoho materiálů o nedostatcích. Nad nimi jsme se zamýšleli na videorozborech.“

Trenéra těšila hlavně snaha všech hráček pracovat na zlepšení. „Pozitivní přístup všech hráček nás naplňuje očekáváním. Příští sraz již bude spojen s mezinárodní konfrontací. Na Turnaji olympijských nadějí se v polovině listopadu v Maďarsku potkáme s tradičními soupeři - Polskem, Maďarskem a Slovenskem,“ vyhlíží k dalšímu srazu Červenka.

 

Nominace pro přípravný kemp v Brně - Maloměřicích:

Karolína Jechová, Michaela Daňková, Kristýna Sedláčková (HC Zlín), Adéla Srpová (Baník Most), Michaela Malá, Lucie Drozdová, Helena Voráčková, Pavlína Lásková (DHC Plzeň), Martina Rechová (HK Ivančice), Aneta Kavalová (Sokol Poruba), Anežka Farářová (1.SC Bohumín), Natálie Kuxová, Claudie Roupcová (Zora Olomouc), Tereza Vostárková, Denisa Holeňáková, Veronika Holečková (Slavia Praha), Lucie Fleková (SHK Kunovice), Charlotte Cholevová (Sokol Ostrava Zábřeh)