2020 Women´s EHF EURO
EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019

Házená v TV

20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
15.1.2019 otevřeno: 776 x

Junioři se po pohárovém finále sejdou v Novém Veselí, odjedou na turnaj do Maďarska

Reprezentační přestávku využívají i juniorští reprezentanti. Po krátkém soustředění v Novém Veselí odehrají turnaj v Maďarsku, kde se utkají s Maďary, Slovinci a Srby.

Tým se sejde v úterý večer v Novém Veselí. Sraz je naplánován až na večer, protože řada nominovaných hráčů nastoupí ještě do finálového střetnutí Českého poháru, které se hraje od půl sedmé večer v Kutné Hoře. A tým by se podle prozatímních informací měl sejít kompletní. „Zatím se žádný z hráčů neomluvil. Ovlivnit by to mohlo jen případné zranění některého z hráčů, kteří ještě v úterý večer nastoupí do zápasu finále Českého poháru,“ řekl trenér týmu Pavel Pauza.

Toho těší i to, že se některým juniorským reprezentantům podařilo zapojit do přípravných zápasů seniorského týmu v prosinci a v úvodu ledna. „Jsem samozřejmě moc rád, že mohli dostat prostor. Byla to přípravná utkání a tam mohli dostat větší příležitost než normálně. Úkolem juniorských reprezentací je právě připravit hráče pro přechod do seniorské reprezentace, naučit je společné základy, na nichž se pak v seniorském týmu může stavět,“ zmínil Pauza.

Tým se sejde v Novém Veselí až pozdě večer. „Máme pak před sebou jen dva tréninky. Některé hráče budeme vyzvedávat přímo v Kutné Hoře po finálovém zápase, trénovat tak budeme jen ve středu, ve čtvrtek v šest hodin ráno už odjíždíme do Maďarska, kde už odpoledne hrajeme první zápas turnaje,“ vysvětlil trenér.

Hráče tak čeká ve středu nabitý tréninkový plán. „Dva tréninky, které máme k dispozici, věnujeme především opakování toho, na čem jsme dřív pracovali. Hráči mají v klubech různé systémy, různé kombinace. Spíše to tedy bude opakování útočných a obranných kombinací,“ dodal Pauza.

V Maďarsku se Češi utkají nejprve s domácím výběrem, v pátek pak se Slovinci a v sobotu s týmem Srbska. „Zahrajeme si tři velmi kvalitní zápasy. Soupeři jsou opravdu špičkoví, zahrát si proti Slovincům, mistrům Evropy… Takový turnaj jsme hráli naposledy asi před třemi lety, kdy jsme se utkali s Francií, Německem a Maďarskem a byla to pro nás velká škola. Doufám, že to bude určité srovnání toho, kam jsme se posunuli,“ uzavřel Pauza.

 

Rozpis turnaje:

Čtvrtek 17. ledna
16.00 Srbsko – Slovinsko
18.00 Maďarsko – Česká republika
Pátek 18. ledna
16.00 Česká republika – Slovinsko
18.00 Maďarsko – Srbsko
Sobota 19. ledna
10.00 Česká republika – Srbsko
12.00 Maďarsko - Slovinsko

 

Nominace pro přípravný kemp v Novém Veselí a turnaj v Maďarsku 15. – 19. ledna 2019

ŠTEFANIČ Marek (Dukla Praha), DRÁPELA Vojtěch (SKKP Handball Brno), VANĚK Michal (HCB Karviná), HARABIŠ Denis (Dukla Praha), ZELENKA Jakub (Dukla Praha), POLÁŠEK Jiří (HC Zubří), KLÍMA Matěj (Dukla Praha), PATZEL Vojtěch (Dukla Praha), JANÍČEK Martin (HC Zubří), NEJDL Adam (TJ ČZ HBC Strakonice 1921), PIROCH Tomáš (MT Melsungen, GER), DOKOUPIL Jiří (HC Zubří), REŽNICKÝ Daniel (Dukla Praha), KARLOVEC David (HK Lovosice), NANTL Matěj (HCB Karviná), KŘÍSTEK Daniel (Dukla Praha)
Náhradníci: WEBER Michal (HC Zubří), STUDENÝ Michal (TJ Sokol Nové Veselí), VALA Pavel (HC Zubří), VĚCEK Jan (HC Dukla Praha), MUCHA Jan (HCB Karviná), HOZMAN Josef (Topolčany – SVK)