2020 Women´s EHF EURO
EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019

Házená v TV

20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
30.9.2012 otevřeno: 1721 x

Ženská reprezentace se sešla v Břvích

Srazem na západním okraji Prahy zahájily české házenkářky další reprezentační akci, která vyvrcholí přátelskými zápasy s týmem Německa.

 

V první fázi reprezentační akce zamíří hráčky ještě dnes do Rejdic v Jizerských horách, kde budou pod dohledem specialisty obnovovat fyzickou kondici. Odtud se přesunou do Mostu, kde ve čtvrtek sehrají první z přátelských utkání proti dalšímu z účastníků letošního Mistrovství Evropy, celku Německa. V neděli následuje odveta na německé půdě, která celou akci zakončí.

 

Opět jsme využili možnost šesté osoby v realizačním týmu a do Rejdic pozvali Štěpána Čubírku. Přeci jen o startu soutěžní fáze sezóny uběhl už měsíc a je dobře, když společné akce využijeme také k oživení fyzického fondu hráček,“ říká trenér Bašný. Štěpán Čubírka je trenérem vedoucím například fyzickou přípravu reprezentační družstva biatlonistů a od 3. října, kdy se hráčky přesunou na mosteckou palubovku, ho v realizačním týmu opět nahradí Jiří Mika, který byl s družstvem již na počátku září v Chebu.

 

 

Oproti turnaji v Chebu budou mít trenéři Bašný a Poloz k dispozici Michaelu Hrbkovou a Ivetu Luzumovou, s týmem se bude opět připravovat i Kateřina Keclíková, která ale po operaci kolena ještě do hry nezasáhne. Artroskopii má bohužel za sebou rovněž Petra Růčková, která tak ani na druhé akci sezóny nebude trenérům k dispozici. Vrásky na čele přidělalo trenérské dvojici také zranění Jany Simerské, na jejíž místo byla dodatečně povolána Dominika Selucká. Doplní tak Petru Vítkovou a také Ivetu Matouškovou, hájící v současnosti barvy polského EKS Start Elblag. Matoušková se pod vedením trenérů Bašný – Poloz představí v reprezentačním dresu vůbec poprvé. „Chtěli jsme Ivetu ozkoušet už na minulé akci, ale nebyla uvolněna klubem. Předvádí dobré výkony v kvalitním klubu a náš výběr by mohla posílit i s výhledem na další sezóny,“ shrnuje závěrem trenér Bašný.

 

Ani tentokrát nebudou mít trenéři Bašný s Polozem k dispozici kompletní tým, s nímž postoupily na ME 2012.
Šampionát startuje už za dva měsíce! Foto: A. Wipf.

 

 

Nominace ČR pro přátelská utkání s Německem

brankářky: Barbora Raníková (DHK ZORA Olomouc), Lucie Satrapová (DHC Slavia Praha)
spojky: Hana Martinková (DHK Baník Most), Helena Štěrbová (HC Britterm Veselí nad Moravou), Hana Kutlvašrová (DHC Slavia Praha), Iveta Luzumová (Mios Biganos, Francie), Šárka Marčíková (HC Zlín), Pavla Poznarová (DHC Sokol Poruba), Klára Černá (DHC Slavia Praha), Martina Crhová (Kristianstadt HK, Švédsko), Tereza Kubáčková (DHK ZORA Olomouc)
křídla: Romana Chrenková (DHC Sokol Poruba), Kristýna Salčáková (HC Britterm Veselí nad Moravou), Jana Knedlíková (DHC Slavia Praha), Michaela Hrbková (DHC Sokol Poruba)
pivotmanky: Petra Vítková (DHK Baník Most), Dominika Selucká (DHC Sokol Poruba), Iveta Matoušková (EKS Start Elblag, Polsko)