2020 Women´s EHF EURO
EHF EURO 2020
WOMEN´S HANDBALL WORLD CHAMPIONSHIP  2019

Házená v TV

20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Facebook

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
7.10.2012 otevřeno: 1116 x

Odveta s Němkami dnes v Lipsku

Český celek odjíždí zakončit druhý blok přípravy na prosincové EURO do Německa, kde dnes od 17.00 hod. sehraje odvetné přátelské utkání proti tamní reprezentaci.

 

V prvním zápase dokázaly české házenkářky své německé soupeřky přehrát výrazným rozdílem sedmi branek a dá se očekávat, že v lipské odvetě budou mít Němky o to větší motivaci uspět. „Určitě se na nás budou chtít vytáhnout a oplatit nám naši čtvrteční výhru. Musíme s tím počítat a vyrovnat se s tím,“ říká před odjezdem za hranice trenér Bašný.

 

 

Český celek předvedl v Mostě výborný výkon. Němky si ale na něj budou chtít v domácím prostředí vyšlápnout.
Foto: Martina Vysloužilová.

 

 


Jeho svěřenkyně nastoupí až na jednou výjimkou ve stejné sestavě jako ve čtvrtečním duelu Mostě. Ve čtvrtek v seniorském dresu debutující Terezu Kubáčkovou nahradí další mladičká hráčka, Šárka Marčíková. Ta si svoji premiéru v ženské reprezentaci odbyla v září v Chebu proti Slovensku a hned při prvním startu se zapsala i do listiny střelkyň. Stejný kousek se povedl ve čtvrtek i Kubáčkové, která dokonce v branku přetavila svůj úplně první dotyk s míčem! Bohužel zápis o utkání o gólové akci olomoucké hráčky z poloviny prvního poločasu mlčí a tak si na první zápis do oficiálních statistik musí levoruká spojka ještě počkat.
 

 

Zápas, který podle informací z německé federace nebude možné sledovat v přímém přenosu na internetu, poslouží rovněž jako oficiální rozlučka s kariérou německé reprezentantky Grit Jurackové, která za Německo nastřílela v 305 utkáních 1579. Naši dnešní hostitelé ale nebudou jen slavit. Utkání bude zahájeno minutou ticha a hráčky nastoupí s černými páskami na počest v týdnu zemřelé legendy světové házené, někdejšího německého reprezentanta a Mistra světa, Erharda Wunderlicha.
 

 

Sestava ČR pro utkání v Lipsku:
Raníková, Satrapová – Luzumová, Černá, Vítková, Chrenková, Martínková, Knedlíková, Štěrbová, Salčáková, Poznarová, Selucká, Marčíková, Matoušková, Crhová, Hrbková